Home Leistungen Kontakt Impressum Veranstaltungen
www.computerauswertung.at
// Events / 46. Int. Erlauftaler Radsporttage Straße - 22. Juli 2017 / starter list Deutsch/English -- Friday 09. December 2022

starter list 46. Int. Erlauftaler Radsporttage Straße
BiBNameUCI-IDNat.CategoryTeam/Club
Amateure/Junioren
1GÖTZINGER Valentin100 350 624 50 AUTJuniorenJunior Cycling Team Graz ARBÖ
2HERZELE David100 161 442 18 AUTJuniorenJunior Cycling Team Graz ARBÖ
3MAIER Florian100 582 494 90 AUTJuniorenJunior Cycling Team Graz ARBÖ
4STELZL Michael100 350 625 51 AUTJuniorenJunior Cycling Team Graz ARBÖ
5WOY Andreas100 350 710 39 AUTJuniorenJunior Cycling Team Graz ARBÖ
6FARBMACHER Elias100 350 585 11 AUTJuniorenÖAMTC Raika BKD Inzing
7REITER Jakob100 489 037 44 AUTJuniorenRC ARBÖ ANF Auto Eder Walding
8VIEHBÖCK David100 350 350 67 AUTJuniorenRC ARBÖ ANF Auto Eder Walding
9HASLINGER Tobias100 157 676 35 AUTJuniorenRC ARBÖ Felbermayr Wels
10KÖRNER Daniel100 110 715 22 AUTJuniorenRC ARBÖ Felbermayr Wels
11SPRINGER Julian100 350 275 89 AUTJuniorenRC ARBÖ Felbermayr Wels
12STEININGER Fabian100 350 271 85 AUTJuniorenRC ARBÖ Felbermayr Wels
13KIRCHNER Michael100 350 810 42 AUTJuniorenRC ARBÖ Tom Tailor Wörgl
14RAMMER Christian100 536 797 80 AUTJuniorenRC ARBÖ Tom Tailor Wörgl
15GEßNER Jakob100 364 406 58 GERJuniorenRSC Turbine Erfurt
16HENKELMANN Milan100 364 407 59 GERJuniorenRSC Turbine Erfurt
17PAKALSKI Henrik100 157 655 14 GERJuniorenRSC Turbine Erfurt
18BOTH Andreas100 443 738 44 GERJuniorenRSV Irschenberg
19STROBEL Julius100 158 881 76 GERJuniorenTeam Auto Eder Bayern
20FRIEDRICH Florian100 153 295 19 AUTJuniorenTeam PRO ENERGETIC ARBÖ
21AMANN Dominik100 160 125 59 AUTJuniorenUNION Raiffeisen Radteam Tirol
22GAMPER Mario100 153 325 49 AUTJuniorenUNION Raiffeisen Radteam Tirol
23GAMPER Florian100 153 296 20 AUTJuniorenUNION Raiffeisen Radteam Tirol
24KLABOUCH Petr100 480 057 85 CZEJuniorenVelo Club Cirkl Budweis
25WILLE Markus100 364 427 79 GERJuniorenSV Sömmerda
26KUBA Karel100 161 450 26 CZEJuniorenCK Pribram Fany Gastro
27MESTAN Matous100 470 629 66 CZEJuniorenCK Pribram Fany Gastro
28SEDLACEK Vojtech100 154 778 47 CZEJuniorenCK Pribram Fany Gastro
30SEIDL Christian100 157 303 50 AUTJuniorenNaturfreunde Wilhelmsburg
31BLEYER Paul100 350 386 06 AUTJuniorenARBÖ Rapso Knittelfeld
32GRATZER Alexander100 350 558 81 AUTJuniorenFRIESIS-Bikery Junior Racing Team
33HOCHHOLD Christoph Tobias100 554 744 82 AUTJuniorenTeam Alpha Tischlerei Grömmer
101HAIDER-PACHTROG Martin100 350 598 24 AUTAmateureARBÖ Radsport Weichberger Raika Purgstall
102MAYER Christian100 350 829 61 AUTAmateureRC Innsbruck ARBÖ
103BARTL Johann100 491 413 92 AUTMaster IARBÖ Sparkasse Neunkirchen
104PETZ Franz100 133 102 02 AUTAmateureARBÖ Sparkasse Neunkirchen
105WILLINGER Markus100 062 683 05 AUTAmateureARBÖ Sparkasse Neunkirchen
106ZWURTSCHEK Mario100 560 407 22 AUTAmateureARBÖ Sparkasse Neunkirchen
107GEYER Manuel100 548 999 60 AUTAmateureBike Team Kaiser
108MOSER Paul100 549 002 63 AUTAmateureBike Team Kaiser
109ROSSI Rene100 151 749 25 AUTAmateureBike Team Kaiser
110GAUBATZ Lukas100 107 395 00 AUTAmateureFORMAT RC
111WARINGER Gabriel100 109 414 79 AUTAmateureFORMAT RC
112STIGLHUBER Stephan100 350 617 43 AUTAmateureJunior Cycling Team Graz ARBÖ
114EIBECK Wolfgang100 060 812 74 AUTAmateureNORA Racing Team NÖ
115PINCZKER Werner100 024 759 08 AUTMaster IIÖAMTC Hrinkow Bikes Steyr
116TIEFENBÖCK Andreas100 350 523 46 AUTAmateureRacing Team Paintballfritz
117FORTHUBER Franz100 136 949 66 AUTAmateureRC ARBÖ Felbermayr Wels
118FORTHUBER Andreas100 136 948 65 AUTAmateureRC ARBÖ Felbermayr Wels
119HAGER Ingomar100 350 322 39 AUTAmateureRC ARBÖ Felbermayr Wels
120PRINZ Michael100 350 248 62 AUTAmateureRC ARBÖ Felbermayr Wels
121MOSER Christian100 350 687 16 AUTAmateureARBÖ Grassinger Lambach
122KORNFELDNER Andreas100 350 542 65 AUTAmateureRC Grieskirchen
123STINDL Stephan100 350 219 33 AUTMaster IRC Maroitalia Racing Team
124BARINGER Günter100 351 065 06 AUTMaster IRoadbiker.at Racing
125HALBMAYR Hannes100 350 600 26 AUTAmateureTeam DNA - EinDRUCK Sarleinsbach
126KIRCH Mario100 350 599 25 AUTAmateureTeam ESIN-cyling
127PICHLER Christoph100 350 700 29 AUTAmateureTeam ESIN-cyling
128BRANDECKER Hannes100 350 844 76 AUTAmateureTeam Melasan Sportunion
129HIRSCHBICHLER Johannes100 350 583 09 AUTAmateureTeam Melasan Sportunion
130KREILHUBER Raphael100 350 696 25 AUTAmateureTeam Melasan Sportunion
131HÖLZL Wolfgang100 350 550 73 AUTAmateureTeam Physio 1.0
132CSENAR Christian100 062 677 96 AUTAmateureUnion Cycling Team Niederösterreich
133DOVZAN Damjan100 119 948 40 SLOAmateureUnion Cycling Team Niederösterreich
134FASSL Mario100 350 472 92 AUTAmateureUnion Cycling Team Niederösterreich
135MÜLLAUER Bernhard100 350 676 05 AUTAmateureUnion RRT Pielachtal
136SPÖRER Philipp100 350 677 06 AUTAmateureUnion RRT Pielachtal
137TAZREITER Georg100 033 018 22 AUTAmateureTeam Physio 1.0
138MAYER Hubert100 556 938 45 GERMaster IRSV Freilassing
139PICHLER Peter100 350 725 54 AUTAmateureRC ARBÖ ANF Auto Eder Walding
140STAUDINGER Christian100 350 631 57 AUTAmateureARBÖ Wienenergie Röhsler
141WAIBEL Christian100 350 537 60 AUTAmateureARBÖ Rapso Knittelfeld
142KURNIK Michael Roman100 144 850 13 AUTAmateureARBÖ Raiffeisen RC Feld Am See
143RESCH Alexander100 505 868 94 AUTAmateureNORA Racing Team NÖ
144ARTENJAK Bernhard100 350 296 13 AUTAmateureARBÖ Wienenergie Röhsler
145PLATONOV Aleks100 062 682 04 AUTAmateureRC Pottendorf
146LEHNER Jürgen100 350 655 81 AUTAmateureRC Pottendorf
147HÖRSCHLÄGER Johannes100 136 950 67 AUTAmateureRadsportunion St.Pölten
148GRUBER Thomas100 091 282 86 AUTAmateureBMC - Amplatz
149KÖFALVI Michael100 350 641 67 AUTAmateureRacing Team Paintballfritz
150KISLINGER Simon100 134 687 35 AUTAmateureTeam Alpha Tischlerei Grömmer
151POLLAK Sascha100 143 353 68 AUTAmateureARBÖ ASKÖ RC Linz Mc Donald`s
152RETTEGI Richard100 350 228 42 AUTMaster IARBÖ Wienenergie Röhsler
153MARINGER Dominik100 350 528 51 AUTAmateureTeam DNA - EinDRUCK Sarleinsbach
154HOFMANN Patrick100 571 908 77 AUTAmateureTeam DNA - EinDRUCK Sarleinsbach
155MAYR Peter100 350 665 91 AUTAmateureTeam DNA - EinDRUCK Sarleinsbach
156MARINA Marco100 561 797 54 AUTAmateureTUS Caska Feldbach
157RÖTHEL Christian100 642 344 91 AUTAmateureTUS Caska Feldbach
158WOLF Matthias100 561 793 50 AUTAmateureTUS Caska Feldbach
Elite/U23
1BAJC Andi100 046 103 12 SLOEliteAmplatz - BMC
2CANECKY Marek100 046 116 25 SVKEliteAmplatz - BMC
3FIDLER Gerd100 097 819 27 AUTU-23Amplatz - BMC
4GRUBER Julian100 106 099 62 AUTU-23Amplatz - BMC
5KOROSEC Rok100 073 861 28 SLOEliteAmplatz - BMC
6KUSZTOR Péter100 032 147 24 HUNEliteAmplatz - BMC
7MUGERLI Matej100 020 700 23 SLOEliteAmplatz - BMC
8PELIKÁN János Zsombor100 086 896 65 HUNU-23Amplatz - BMC
9PERNSTEINER Hermann100 068 384 80 AUTEliteAmplatz - BMC
10UMHALLER Andreas100 093 992 80 AUTEliteAmplatz - BMC
11UMHALLER Thomas100 093 997 85 AUTU-23Amplatz - BMC
12AUER Daniel100 086 519 76 AUTEliteTEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS
13EIBEGGER Markus100 027 271 95 AUTEliteTEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS
14LEHNER Daniel100 086 531 88 AUTEliteTEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS
15MANGERTSEDER Matthias100 157 670 29 GERU-23TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS
16NEUHAUSER Marcel100 109 664 38 AUTU-23TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS
17RABITSCH Stephan100 071 686 84 AUTEliteTEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS
18SCHINNAGEL Johannes100 097 825 33 GERU-23TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS
19SCHLEMMER Lukas100 086 940 12 AUTU-23TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS
20STEIMLE Jannik100 092 315 52 GERU-23TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS
21ZOIDL Riccardo100 046 407 25 AUTEliteTEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS
22GAUBITZER Michael100 065 641 53 AUTEliteARBÖ Duratec-SKR
23HOPFGARTNER Paul100 098 856 94 AUTEliteARBÖ Duratec-SKR
24LANG Philipp100 144 657 14 AUTEliteARBÖ Duratec-SKR
25OCHSENHOFER Peter100 065 326 29 AUTEliteARBÖ Duratec-SKR
26POLANSEK Eric100 090 262 36 AUTEliteARBÖ Duratec-SKR
27APPELTAUER Samuel100 107 408 13 AUTU-23ARBÖ Denzel Cliff Wien
28ETZLSTORFER Stefan100 134 622 67 AUTEliteARBÖ Denzel Cliff Wien
29HOFFMANN Tristan100 350 234 48 AUTU-23ARBÖ Denzel Cliff Wien
30KONCZER Michael100 144 656 13 AUTEliteARBÖ Denzel Cliff Wien
31LECHNER Petr100 027 223 47 CZEEliteARBÖ Denzel Cliff Wien
32STIDL Timo100 111 518 49 AUTU-23ARBÖ Denzel Cliff Wien
33WINTER Lukas100 054 352 16 AUTEliteARBÖ Denzel Cliff Wien
34HAMETNER Patrick100 098 802 40 AUTU-23Team Feldbinder Owayo Ktm
35HAMMERSCHMID Marvin100 097 861 69 AUTU-23Team Feldbinder Owayo Ktm
36HAMMERSCHMID Raphael100 097 860 68 AUTU-23Team Feldbinder Owayo Ktm
37HOLZINGER Alexander100 093 993 81 AUTU-23Team Feldbinder Owayo Ktm
38OSBELT Thomas100 350 567 90 AUTEliteTeam Feldbinder Owayo Ktm
39RECKENDORFER Lukas100 149 709 22 AUTU-23Team Feldbinder Owayo Ktm
40STEINDLER Julian100 146 414 25 AUTU-23Team Feldbinder Owayo Ktm
41WIENEROITHER Matthias100 071 687 85 AUTEliteTeam Feldbinder Owayo Ktm
42WOLFMAYR Andreas100 153 014 29 AUTU-23Team Feldbinder Owayo Ktm
43BAUMANN Lukas100 145 632 19 AUTU-23UNION Raiffeisen Radteam Tirol
44HAAS Christian100 089 690 46 AUTEliteUNION Raiffeisen Radteam Tirol
45KNAPP Daniel100 146 409 20 AUTU-23UNION Raiffeisen Radteam Tirol
46KOLLER Jan100 350 763 92 AUTU-23UNION Raiffeisen Radteam Tirol
47REITER Daniel100 071 681 79 AUTEliteUNION Raiffeisen Radteam Tirol
48RUMPL Clemens100 350 630 56 AUTEliteUNION Raiffeisen Radteam Tirol
49SCHÖßWENDTER Christoph100 151 325 86 AUTU-23UNION Raiffeisen Radteam Tirol
50SPRENGER Michael100 109 948 31 AUTU-23UNION Raiffeisen Radteam Tirol
51STOIBER Lukas100 080 117 76 AUTEliteUNION Raiffeisen Radteam Tirol
52WURM Philipp100 153 034 49 AUTU-23UNION Raiffeisen Radteam Tirol
53KIENZL Mario100 137 795 39 AUTEliteARBÖ RLM OMYA Villach
54STEINER Hanno100 151 806 82 AUTEliteARBÖ RLM OMYA Villach
55STEINER Martin100 151 804 80 AUTEliteARBÖ RLM OMYA Villach
56TAFERNER Stefan100 097 834 42 AUTU-23Junior Cycling Team Graz ARBÖ
57TIEFENGRABNER Matthias100 149 732 45 AUTU-23Junior Cycling Team Graz ARBÖ
58WINTER Stefan100 153 033 48 AUTU-23Junior Cycling Team Graz ARBÖ
59CIBEJ Simon100 101 868 02 SLOU-23mebloJOGI Kult Solkan
60FURLAN Jernej100 176 470 11 SLOElitemebloJOGI Kult Solkan
61JENKO Robert100 066 867 18 SLOElitemebloJOGI Kult Solkan
62KRAMBERGER Luka100 175 838 58 SLOU-23mebloJOGI Kult Solkan
63OBAL Primoz100 155 475 65 SLOElitemebloJOGI Kult Solkan
64PAVLIC Marko100 079 740 87 SLOElitemebloJOGI Kult Solkan
65ROSKAR Tim100 150 847 93 SLOU-23mebloJOGI Kult Solkan
66SCHWARZKOPF Eduard100 145 184 56 GEREliteTeam Baier Landshut
67GRASL Patrick100 106 101 64 AUTU-23ARBÖ Duratec-SKR
68MATTHEIS Oliver100 091 778 00 GERU-23RSC Kempten - Lightweight Testteam
69BISSINGER Florian100 074 111 84 GEREliteWSA - GREENLIFE
70DALLINGER Christian100 109 667 41 AUTU-23WSA - GREENLIFE
71FRIEDRICH Marco100 101 967 04 AUTU-23WSA - GREENLIFE
72KOLB Stefan100 350 527 50 AUTU-23WSA - GREENLIFE
73KOPFAUF Markus100 088 213 24 AUTU-23WSA - GREENLIFE
74LEOPOLD Hans-Jörg100 027 274 01 AUTEliteWSA - GREENLIFE
75LODERER Timon100 117 249 57 GEREliteWSA - GREENLIFE
76SALZMANN Jodok100 081 459 60 AUTU-23WSA - GREENLIFE
77TRETTWER Helmut100 077 409 84 GEREliteWSA - GREENLIFE
78JÄGER Ralf100 151 805 81 AUTU-23Team Baier Landshut
79VERMEULEN Moran100 350 852 84 AUTU-23RC ARBÖ Trieben
80MODLITBA Vojtech100 098 926 67 CZEU-23AC Sparta Praha
81FEICHTEGGER Martin100 091 281 85 AUTEliteARBÖ Radsport Weichberger Raika Purgstall
U13/Mädchen U14
1PREYLER Gabriel100 511 168 59 AUTU-13ARBÖ Radsport Weichberger Raika Purgstall
2WAGNER Lukas Stefan100 350 840 72 AUTU-13ARBÖ Radsport Weichberger Raika Purgstall
3KUBA Filip100 473 941 80 CZEU-13CK PRIBRAM FANY GASTRO
4VAVROUSEK Ondrej100 473 942 81 CZEU-13CK PRIBRAM FANY GASTRO
5HAMPTON Cian100 609 824 66 GBRU-13Junior Cycling Team Graz ARBÖ
6PICHLER Stephan100 350 622 48 AUTU-13Junior Cycling Team Graz ARBÖ
7VIEHBÖCK Paul100 489 658 83 AUTU-13RC ARBÖ ANF Auto Eder Walding
8MAIR Daniel100 350 845 77 AUTU-13RC ARBÖ Felbermayr Wels
9GRAUS Lukas100 641 600 26 AUTU-13RC ARBÖ Tom Tailor Wörgl
10HUEMER Rene100 350 718 47 AUTU-13RC ARBÖ Tom Tailor Wörgl
11EDER Nicolas100 350 776 08 AUTU-13RC Grafenbach NÖ Süd
12MURER Jakob100 584 307 60 AUTU-13ARBÖ Rapso Knittelfeld
13SARWARI Shayan100 622 762 06 AFGU-13ARBÖ Rapso Knittelfeld
14STOCKER Marco100 641 921 56 AUTU-13ARBÖ Rapso Knittelfeld
15WINKLER Felix100 622 763 07 AFGU-13ARBÖ Rapso Knittelfeld
16WALCHER Georg100 641 192 06 AUTU-13FRIESIS-Bikery Junior Racing Team
17SCHÖNHERR Florian100 633 292 60 AUTU-13FRIESIS-Bikery Junior Racing Team
18DOPPELBAUER Moritz100 490 459 11 AUTU-13ARBÖ Grassinger Lambach
19DOUPOVEC Christa100 350 838 70 AUTMädch. U-14Naturfreunde Wilhelmsburg
20GRUBER Zoe Katharina100 533 275 50 AUTMädch. U-14RC ARBÖ Felbermayr Wels
21SCHÖNAUER Lara100 513 981 59 AUTMädch. U-14RC ARBÖ Felbermayr Wels
22HALLWIRTH Julia100 350 292 09 AUTMädch. U-14RC Schnecke ASVÖ Wien
23FRIEDRICH Chiara100 350 538 61 AUTMädch. U-14Team PRO ENERGETIC ARBÖ
24HALLWIRTH Tamara100 488 966 70 AUTMädch. U-14RC Schnecke ASVÖ Wien
25BLEYER Laura100 350 791 23 AUTMädch. U-14ARBÖ Rapso Knittelfeld
26KLICNIK Verena100 350 392 12 AUTMädch. U-14ARBÖ Rapso Knittelfeld
27PLATONOV Daniel100 491 741 32 AUTU-13RC Pottendorf
28BERGTHALER Anja100 558 633 91 AUTMädch. U-14ARBÖ Grassinger Lambach
29VIEHBERGER Clemens100 350 660 86 AUTU-13NÖ RadUnion
U15/Mädchen U17
1NEUBACHER Leon100 601 933 32 AUTU-15ARBÖ Radsport Weichberger Raika Purgstall
2PAUMANN David100 350 365 82 AUTU-15ARBÖ Radsport Weichberger Raika Purgstall
3PREYLER David100 350 368 85 AUTU-15ARBÖ Radsport Weichberger Raika Purgstall
4OTTA Josef100 473 943 82 CZEU-15CK Pribram Fany Gastro
5VONDRACEK Jan100 472 634 34 CZEU-15CK Pribram Fany Gastro
6GUTENBRUNNER Paul100 350 626 52 AUTU-15Junior Cycling Team Graz ARBÖ
7KERSCHBAUMER Leo100 350 767 96 AUTU-15Junior Cycling Team Graz ARBÖ
8KRENN David100 350 621 47 AUTU-15Junior Cycling Team Graz ARBÖ
9GRIEßER Lukas100 558 729 90 AUTU-15ÖAMTC Raika BKD Inzing
10SPRINGER Kilian100 350 270 84 AUTU-15RC ARBÖ Felbermayr Wels
11GALL Simon100 557 807 41 AUTU-15RC ARBÖ Tom Tailor Wörgl
12OBERLECHNER Luca100 640 279 63 AUTU-15RC ARBÖ Tom Tailor Wörgl
13GUT Manuel100 350 226 40 AUTU-15RLM Wien
14KOKAS Raphael100 350 268 82 AUTU-15RLM Wien
15SAKIC Mirko100 565 296 61 SRBU-15RLM Wien
16RINNOFNER Markus100 350 391 11 AUTU-15ARBÖ Rapso Knittelfeld
17SCHACHNER Alexander100 350 856 88 AUTU-15ARBÖ Rapso Knittelfeld
18PAUMANN Laura100 350 364 81 AUTMädchenARBÖ Radsport Weichberger Raika Purgstall
19STREICHER Hannah100 350 493 16 AUTMädchenASKÖ ARBÖ Waidhofen/Ybbs
20SCHÖTTL Laura100 351 196 40 AUTMädchenRC ARBÖ ANF Auto Eder Walding
21VOGL Anja100 350 255 69 AUTMädchenRLM Wien
22LOSCHNIGG Marie100 350 367 84 AUTMädchenARBÖ Radsport Weichberger Raika Purgstall
23SILLER Theresa100 350 526 49 AUTMädchenÖAMTC tomSILLER.at RC Tirol
24HUTER Petra100 350 411 31 AUTMädchenÖAMTC tomSILLER.at RC Tirol
25HELLEBART Lena100 350 535 58 AUTMädchenARBÖ Rapso Knittelfeld
26WALCHER Viktoria100 350 855 87 AUTMädchenFRIESIS-Bikery Junior Racing Team
27HAJEK Alexander100 350 257 71 AUTU-15NÖ RadUnion
28BÜRKL Felix100 350 253 67 AUTU-15NÖ RadUnion
29ADRIGAN Sophie100 598 286 71 AUTMädchenRC Grafenbach NÖ Süd
U17
1RIEGLER Nikolas100 350 491 14 AUTU-17ASKÖ ARBÖ Waidhofen/Ybbs
2STEINAUER Ernst100 350 853 85 AUTU-17ASKÖ ARBÖ Waidhofen/Ybbs
3BOUCEK Jakub100 482 001 89 CZEU-17CK Pribram Fany Gastro
4HASLER Jonas100 586 940 74 AUTU-17Junior Cycling Team Graz ARBÖ
5BUSCHEK Paul100 491 422 04 AUTU-17Radsp. Stanger Kitzbühel
6STELZER Maximilian100 560 397 12 AUTU-17RC ARBÖ ANF Auto Eder Walding
7GRUBER David100 642 350 00 AUTU-17RC ARBÖ Tom Tailor Wörgl
8LÖSCHL Florian100 350 227 41 AUTU-17RLM Wien
9LEINWEBER Oliver100 350 204 18 AUTU-17RSC ARBÖ Südburgenland
10PETER Michael100 518 015 19 GERU-17RSV 1895 Passau-Arrivato-Run+Race
11ZAUCHNER Lucas100 350 504 27 AUTU-17ÖAMTC tomSILLER.at RC Tirol
12HOLLEGGER Thomas100 350 217 31 AUTU-17ARBÖ Rapso Knittelfeld
13LUBE Bernhard100 350 394 14 AUTU-17ARBÖ Rapso Knittelfeld
14SCHMIDBAUER Maximilian100 350 225 39 AUTU-17FRIESIS-Bikery Junior Racing Team
15STADLBAUER Gregor100 350 487 10 AUTU-17Team DNA - EinDRUCK Sarleinsbach
16KOMATZ Enzo100 350 474 94 AUTU-17ARBÖ Rapso Knittelfeld
17NAZARI Mahmadullah100 546 737 29 AFGU-17RC Pottendorf
31FERNBACH Lisa100 351 508 61 AUTJuniorinnenRC ARBÖ ANF Auto Eder Walding
32FERNBACH Laura100 351 507 60 AUTJuniorinnenRC ARBÖ ANF Auto Eder Walding
33KOKAS Janine100 350 254 68 AUTJuniorinnenRLM Wien
34GRUBER Katharina100 350 534 57 AUTJuniorinnenARBÖ Rapso Knittelfeld
35GRUBER-STADLER Hannah100 156 614 40 AUTJuniorinnenARBÖ Rapso Knittelfeld
36HEITZMANN Dorothea100 517 962 63 GERJuniorinnenRSC Turbine Erfurt
37SCHASCHING David100 590 894 51 AUTU-17Team Alpha Tischlerei Grömmer
38PRETZL Leonhard100 590 901 58 AUTU-17Team Alpha Tischlerei Grömmer
Please understand that the starters can only be released after a manual review.
 back 

© 2022 Markus Lindinger   | Privacy Policy
Accept

We use cookies to personalize content and ads, to provide social media features, and to analyze traffic on our site. We also share information about your use of our website with our social media, advertising and analytics partners. Our Affiliates may aggregate this information with other information that you have provided to them or that you have collected as part of your use of the Services.Details