Home Leistungen Kontakt Impressum Veranstaltungen
www.computerauswertung.at
// Events / 12. Delta Stundenlauf - 5. März 2023 / Starter list Deutsch/English -- Saturday 09. December 2023

Starter list 12. Delta Stundenlauf
NameLaufTeam/Club
Alawayed Maan1-Stunden - LaufDiesterweg Laufteam
Amering Johannes2-Stunden - LaufTsv St Konrad
Baldauf Kurt2-Stunden - LaufARBÖ ANSFELDEN
Bamberger Michael4-Stunden - LaufLaufwunder Steyr
Bart Ernst4-Stunden - LaufASKÖ Laufwunder Steyr
Behrami Besian1-Stunden - LaufDiesterweg Laufteam
Ben Jeema Adem1-Stunden - LaufDiesterweg Laufteam
Birglechner Gerald2-Stunden - LaufErdinger Active Team
Brandner Diana1-Stunden - LaufASKÖ Laufwunder Steyr
Bukowiecki Miroslava1-Stunden - LaufSV Gallneukirchen
Deutschbauer Mathias2-Stunden - LaufSKINFITCREW
Dick Gerhard4-Stunden - LaufLc MKW Hausruck
Ehrnleitner Thomas1-Stunden - LaufLC MKW Hausruck
Eisemann Anna1-Stunden - Lauf 
Eisemann Günter1-Stunden - Lauf 
Fenzl Harald1-Stunden - LaufSV Gallneukirchen
Fritz Ilse4-Stunden - LaufASKÖ Laufwunder Steyr
Gerald Kny4-Stunden - Laufwww.bessergehen.at
Gillesberger Stefan1-Stunden - LaufAskö TSV St. Konrad
Greifeneder Günther1-Stunden - LaufLC MKW Hausruck
Greinöcker Michael1-Stunden - Lauf 
Hasanian Mustafa1-Stunden - LaufDiesterweg Laufteam
Hehenberger Michaela1-Stunden - Lauf 
Hehenberger Philipp1-Stunden - Laufmachsport PlusCity
Heidelbauer Kurt4-Stunden - LaufFun Sports Tri Team
Heinisch Florian1-Stunden - LaufRC-Bananas
Herper Johannes4-Stunden - LaufHSV Triathlon Kärnten
Hintermayr Erich2-Stunden - LaufASKÖ Marchtrenk
Hochmayr Sabine4-Stunden - LaufUltra Turteles
Hoffmann Gerhard4-Stunden - Laufrun2gether
Höpoltseder Hermann1-Stunden - Lauf 
Höpoltseder Raphael1-Stunden - Lauf 
Huber Gottfried4-Stunden - LaufLT-Hargelsberg
Hude Petra4-Stunden - LaufLC MKW Hausruck
Kaiser Martin1-Stunden - Lauf 
Kastner Katharina2-Stunden - LaufTSV ST Konrad
Kellerer Helmut2-Stunden - LaufTriPowerWimbergerFreistadt
Keplinger Barbara1-Stunden - LaufRunning Oma
Kock Florian2-Stunden - Lauf 
Kopler Anton-Leo2-Stunden - LaufFF Marchtrenk
Kramberger-Kaplan Ernest2-Stunden - LaufSV Gallneukirchen
Kratochwill Margit1-Stunden - LaufASKÖ Laufwunder Steyr
Kurbanov Elsad1-Stunden - LaufDiesterweg Laufteam
Kurzmann Thomas4-Stunden - LaufASKÖ Marchtrenk
Lüftinger Albert1-Stunden - LaufTSV St Konrad
Machacek Andreas1-Stunden - LaufDelta
Maier-Kern Harald2-Stunden - LaufNaturfreunde Marchtrenk
Malzer Franz1-Stunden - LaufLauftreff Pichl
Malzer Julia2-Stunden - Lauf 
Mayer Werner2-Stunden - LaufErdinger Active Team
Mayr Bettina4-Stunden - LaufDie Finisher
Mazanek Alessandra1-Stunden - LaufMAZMO
Mazanek Ursula1-Stunden - LaufMAZMO
Mikautadze Aleksandre1-Stunden - LaufDiesterweg Laufteam
Misra Christopher4-Stunden - LaufHervis
Mitter Andrea2-Stunden - Laufskleine Beisl zum Herwig Marchtrenk
Mitter Hannah2-Stunden - Laufskleine Beisl zum Herwig Marchtrenk
Mitter Thomas2-Stunden - Laufskleine Beisl zum Herwig Marchtrenk
Moritz Walter1-Stunden - LaufMAZMO
Müller Jens2-Stunden - Lauf 
Neundlinger Marcel1-Stunden - LaufAskö Laufwunder Steyr
Neunhäuserer Paul4-Stunden - LaufLC MKW Hausruck
Oberndorfer Christina2-Stunden - LaufLG Innviertel
Pangalila Robert1-Stunden - LaufRC-Bananas
Paschinger Ingo2-Stunden - LaufASKÖ Marchtrenk
Pesl Kristof4-Stunden - LaufTrirun Linz
Pichler Bettina2-Stunden - LaufSV Gallneukirchen
Pichler Christian1-Stunden - LaufPP Running Team
Pichler Mario1-Stunden - LaufPP Running Team
Pilz Günter4-Stunden - LaufUltraPilz
Pistorius Benjamin1-Stunden - Laufmachsport PlusCity
Plursch Mario4-Stunden - LaufUFM-Bruckmühl
Prähauser Jonathan1-Stunden - LaufSV Viktoria Marchtrenk
Pröll Christian1-Stunden - LaufPP Running Team
Pucher Dominik1-Stunden - LaufLauftreff Pichl
Pürmayr Christina2-Stunden - Lauf 
Raaber Doris4-Stunden - LaufGesunde Gemeinde Hartkirchen
Rana Manuel1-Stunden - LaufDiesterweg Laufteam
Raxendorfer Fritz4-Stunden - LaufUnion Neuhofen
Renner Karl4-Stunden - LaufUltra Turtles
Roitmeier Martina1-Stunden - Lauf 
Sadleder Thomas2-Stunden - LaufFF Marchtrenk
Scheuringer Michael2-Stunden - LaufUnion Neuhofen
Schrenk Harald2-Stunden - Lauf 
Sengstbratl Margit1-Stunden - LaufMachsportpluscity
Seper Andreas2-Stunden - LaufHSV HUAk Enns
Slawiczek Christian2-Stunden - LaufTSV St. Georgen/ Gusen
Steiner Thomas4-Stunden - LaufLAC Nationalpark Molln
Stempfer Louise1-Stunden - Lauf 
Stempfer Lucia1-Stunden - Lauf 
Sternbauer Rudi4-Stunden - LaufMMS Haag am Hausruck
Strutzenberger Gerhard2-Stunden - LaufLAC Nationalpark Molln
Treul Daniela1-Stunden - Laufmachsport PlusCity
Tschautscher Mario1-Stunden - Laufmachsport PlusCity
Turner Simon1-Stunden - LaufFF Marchtrenk
Velioski Ensar1-Stunden - LaufDiesterweg Laufteam
Vilcinschi Amalia4-Stunden - LaufUltraPilz
Virzi Iolanda2-Stunden - LaufErdinger Active Team
Waldenberger Margit4-Stunden - LaufLC MKW Hausruck
Waldenberger Viktoria4-Stunden - LaufLC MKW Hausruck
Weiss Alexander4-Stunden - LaufLG Kirchdorf
Weissinger-Lusenberger Anita4-Stunden - LaufTri Team 1.USC Traun
Wiesinger Bianca4-Stunden - LaufDie Finisher
Zelenka Istvan2-Stunden - Lauf 
Zelenka Zsuzsanna4-Stunden - Lauf 
Please understand that the starters can only be released after a manual review.
 back 

© 2023 Markus Lindinger   | Privacy Policy
Accept

We use cookies to personalize content and ads, to provide social media features, and to analyze traffic on our site. We also share information about your use of our website with our social media, advertising and analytics partners. Our Affiliates may aggregate this information with other information that you have provided to them or that you have collected as part of your use of the Services.Details